Vzdělávání je cestou k moudrosti

Profil společnosti

Již 25 let je mezinárodní skupina UNIŠKOLA s vámi a pro téměř 30 000 z vás jsme realizovali stovky vzdělávacích projektů. Abychom vám vytvořili maximální pohodlí pro studium, zřídili jsme UNIŠKOLU v České republice. Naše dlouholeté zkušenosti a vaše spokojenost se vzděláváním tvoří motto UNIŠKOLY.

Vzdělávání je cestou k moudrosti

Tak vítejte u nás doma v UNIŠKOLE!

Ing. Jozef Ďurica, ředitel

UNIŠKOLU tvoří tři samostatné právní instituce v Česku spolek UNIŠKOLA, z. s. a na Slovensku vzdělávací a poradenská společnost Ing. Jozef Ďurica UNI KREDIT a nezisková organizace UNI KREDIT, n.o.

Skupina je zaměřená na poradenství a vzdělávání dospělých v oblasti informačních technologií, ekonomických informací, logistiky
a profesního rozvoje pedagogických a odborných zaměstnanců ZŠ a SŠ.

Přináší do vzdělávání nové trendy a mezinárodně uznávané projekty již více než 25 let.

Poskytujeme vzdělávání a kurzy akreditované ministerstvem školství (MŠMT ČR) v rámci dalšího vzdělávání – rekvalifikací a dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků – DVPP.

Naše národní a mezinárodní akreditace

Kvalitní partneři nás posouvají vpřed

Microsoft

Naše vzdělávání je postaveno na platformě Microsoft 365.

Mendelova univerzita v Brně

Hlavní přeshraniční partner v projektu „Zvyšování digitálních dovedností pedagogů a žáků 24 středních škol ČR a SR v oblasti slovensko-českého pohraničí“

Česká společnost pro kybernetiku a informatiku

ČSKI je národním držitelem licence ECDL / ICDL pro Českou republiku.

ECDL / ICDL

Jsme akreditovaným testovacím střediskem/centrem v Česku i na Slovensku

Ostravská univerzita

Projektový partner v připravovaném projektu „Zlepšení přístupu k digitálním dovednostem v rámci odborné přípravy učitelů a vzdělávání žáků 24 středních škol v ČR a SR“

Certiport

Patříme mezi více než 15 000 Autorizovaných testovacích center po celém světě.

EduPage

Elektronická třídní kniha a žákovská knížka.

ascAgenda

Školení v simulovaném prostředí virtuální školy díky podpoře společnosti ASC Applied Software Consultants, s.r.o.

Technická univerzita vo Zvolene

Dlouholetý partner v oblasti dalšího vzdělávání

Tangram

Skladové hospodářství, pokladní systémy a eKasa.

CORA GEO

Slovenstvůrce a dodavatel IS a GIS – softwarových řešení pro oblast samosprávy, průmyslu, síťových, energetických a telekomunikačních odvětví.

Slovenská informatická spoločnosť

SISp je národním držitelem licence ECDL / ICDL pro Slovenskou republiku.

Co připravujeme

Digitální administrativa ve škole a pokročilé funkce informačního systému EduPage (ascAgenda Online).

Pracujeme ve fiktivní škole s fiktivními třídami a žáky – to je prostor, kde si můžete bez obav vyzkoušet a naučit se funkce, které systém EduPage nabízí.

ECDL Core / ECDL Advanced

Výběr z nejžádanějších kombinací modulů Core nebo Advanced

Projekt Interreg 2024 - 2026

Projekt ve spolupráci s Ostravskou univerzitou s názvem „Zlepšení přístupu k digitálním dovednostem v rámci odborné přípravy učitelů a vzdělávání žáků 24 středních škol v ČR a SR